Centrum voor BeZINning
Postadres: Intern postvak GB0612 | Postbus 909 | 5600 AX Eindhoven

Wie is wie

 

Alice Bremmer
Geestelijk Verzorger  
 alice.bremmer@ggze.nl
📞 06-83 66 78 51

Annelies Rooijakkers
Geestelijk verzorger
✉  Annelies.Rooijakkers@GGZE.nl
📞 06 51 06 83 07 
Berend Veldhorst
Geestelijke verzorger
✉  Berend.Veldhorst@GGZE.nl 
📞 06 41 58 94 39
Inkeri Hyvarinen
Geestelijk verzorger
✉  Inkeri.Hyvarinen@GGZE.nl 
📞 06 10 27 13 32
Lisa van Duijvenbooden
Geestelijk verzorger
✉  Lisa.van.Duijvenbooden@GGZE.nl
📞 06 22 92 08 87
  Ramzi Oulad Lmaroudia
Geestelijk verzorger
✉  ramzi.ouladlmaroudia@ggze.nl
📞  06 53 41 24 49
  Joël Vlasblom
Geestelijk verzorger
✉  joel.vlasblom@GGZE.nl
📞 06 81 82 45 51

Marlies Verdonk
Floormanager / secretariaat  
 marlies.verdonk@ggze.nl
📞 06 53 78 35 68

dec 2021
MonTueWedThuFriSatSun
293012345
67

8

9101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Hoe kom ik in contact?

Een cliënt kan zelf contact opnemen met een geestelijk verzorger. Een verwijzing is niet nodig. Ook kan de verpleging of behandelaar de geestelijke verzorging vragen contact op te nemen met een cliënt als zij de indruk hebben dat het de cliënt zal helpen.

 

 

Centrum voor beZINning

Wie zijn wij, wat doen wij?

Heb je vragen als 'Wie ben ik?', 'Waarom gebeurt dit?', 'Wat maakt mijn leven zinvol?', of loop je met je ziel onder je arm, dan kan je aankloppen bij een geestelijk verzorger.  De geestelijk verzorger is er voor iedereen ongeacht levens- of geloofsovertuiging. Je hoeft zeker niet gelovig of godsdienstig te zijn.

Een geestelijk verzorger ondersteunt mensen bij allerlei levensvragen: over ziek en gezond, over goed en kwaad, over verleden en toekomst, over schuld en verantwoordelijkheid, over hoop en wanhoop.  De geestelijk verzorger gaat uit van de persoonlijke vragen, zingeving en spiritualiteit. Dit gebeurt door individuele gesprekken, groepsgesprekken en kerkdiensten/vieringen.

Ook als je ambulant in behandeling bent, ben je welkom voor een open gesprek, een rustmoment, een viering of gespreksgroep.

De gesprekken zijn altijd vertrouwelijk.