Centrum voor BeZINning
Postadres: Intern postvak GB0612 | Postbus 909 | 5600 AX Eindhoven

Hoe kom ik in contact?

Een cliënt kan zelf contact opnemen met een geestelijk verzorger. Een verwijzing is niet nodig. Ook kan de verpleging of behandelaar de geestelijke verzorging vragen contact op te nemen met een cliënt als zij de indruk hebben dat het de cliënt zal helpen.

 

 

Wie is wie

Alice Bremmer

Alice Bremmer
Geestelijk Verzorger  
 alice.bremmer@ggze.nl
📞 06-83 66 78 51

Annelies Rooijakkers
Geestelijk verzorger
✉  Annelies.Rooijakkers@GGZE.nl
📞 06 51 06 83 07 
Berend Veldhorst
Geestelijke verzorger
✉  Berend.Veldhorst@GGZE.nl 
📞 06 41 58 94 39
Inkeri Hyvarinen
Geestelijk verzorger
✉  Inkeri.Hyvarinen@GGZE.nl 
📞 06 10 27 13 32
Lisa van Duijvenbooden
Geestelijk verzorger
✉  Lisa.van.Duijvenbooden@GGZE.nl
📞 06 22 92 08 87
Ramzi Oulad Lmaroudia Ramzi Oulad Lmaroudia
Geestelijk verzorger
✉  ramzi.ouladlmaroudia@ggze.nl
📞  06 53 41 24 49
Joël Vlasblom Joël Vlasblom
Geestelijk verzorger
✉  joel.vlasblom@GGZE.nl
📞 06 81 82 45 51

Marlies Verdonk
Floormanager / secretariaat  
 marlies.verdonk@ggze.nl
📞 06 53 78 35 68

aug 2022
MaDiWoDoVrZaZo
1234567
891011121314
15161718

19

2021
22232425262728
2930311234

training Zinschrijven, spirituele autobiografie

9 aug | in Centrum voor beZINning

In oktober 2022 start weer een nieuw ZINschrijven. Er is nog plek voor enkele deelnemers.

De data zijn:

6 en 20 oktober, 3 en 17 november, 1 en 8 december 2022

Tijd: 9.30 – 12.30 uur

Plaats: op een locatie op landgoed De Grote Beek (wordt nog nader bekendgemaakt)

vooraf is er een kennismakingsgesprek om te kijken of de training daadwerkelijk ook iets voor jou is op dit moment

aanmelden bij: Inkeri Hyvarinen, inkeri.hyvarinen@ggze.nl

tel 06 10 27 13 32


team centrum voor beZINning

8 aug | in Centrum voor beZINning

v.l.n.r.

Berend Veldhorst, Annelies Rooijakkers, Ramzi Oulad Lmaroudia, Joël Vlasblom, Lisa van Duijvenbooden, Alice Bremmer, Inkeri Hyvarinen, Marlies Verdonk