Centrum voor BeZINning
Postadres: Intern postvak GB0612 | Postbus 909 | 5600 AX Eindhoven

Hoe kom ik in contact?

Een cliënt kan zelf contact opnemen met een geestelijk verzorger. Een verwijzing is niet nodig. Ook kan de verpleging of behandelaar de geestelijke verzorging vragen contact op te nemen met een cliënt als zij de indruk hebben dat het de cliënt zal helpen.

Cliënten-informatiebord

De gegevens van de geestelijk verzorgers staan ook op het cliënteninformatiebord. Geestelijk verzorgers van het Centrum voor BeZINning (voorheen DGV) komen op gezette tijden op de meeste (woon)afdelingen van GGzE. Bijna iedere afdeling heeft een vaste geestelijk verzorger.

Ambulant

Ambulante cliënten kunnen ook via het secretariaat (040-2970617) contact opnemen.

Dringende gevallen buiten kantooruren

Buiten kantooruren is in dringende gevallen een geestelijk verzorger bereikbaar via het AWN-hoofd.

Communie zondagmorgen

Voor het brengen van de communie op zondagmorgen kan een medewerker contact opnemen met het AWN-hoofd.

Wie is wie

Abdel el Imrani 
Geestelijk Verzorger
✉  Abdel.el.Imrani@GGZE.nl
📞 06 83664687
Annelies Rooijakkers
Geestelijk Verzorger
✉  Annelies.Rooijakkers@GGZE.nl
📞 06 51068307 
Berend Veldhorst
Geestelijke Verzorger
✉  Berend.Veldhorst@GGZE.nl 
📞 06 41589439
Inkeri Hyvarinen
Geestelijk Verzorger
✉  Inkeri.Hyvarinen@GGZE.nl 
📞 06 10271332
Lisa van Duijvenbooden
Geestelijk Verzorger
✉  Lisa.van.Duijvenbooden@GGZE.nl
📞 06 22920887
Roy Clermons
Geestelijk Verzorger
✉  Roy.Clermons@GGZE.nl 
📞 06 53267904
Marlies Verdonk
Floormanager / secretariaat
✉  Marlies.Verdonk@GGZE.nl
📞 040 2970617

Pleun van Gestel
Stagiaire ervaringsdeskundigheid Zorg&Welzijn 
 pleun.van.gestel@GGZE.nl
📞 06-30304729 

Centrum voor beZINning

Wie zijn wij, wat doen wij?

Heb je vragen als 'Wie ben ik?', 'Waarom gebeurt dit?', 'Wat maakt mijn leven zinvol?', of loop je met je ziel onder je arm, dan kan je aankloppen bij een geestelijk verzorger.  De geestelijk verzorger is er voor iedereen ongeacht levens- of geloofsovertuiging. Je hoeft zeker niet gelovig of godsdienstig te zijn.

Een geestelijk verzorger ondersteunt mensen bij allerlei levensvragen: over ziek en gezond, over goed en kwaad, over verleden en toekomst, over schuld en verantwoordelijkheid, over hoop en wanhoop.  De geestelijk verzorger gaat uit van de persoonlijke vragen, zingeving en spiritualiteit. Dit gebeurt door individuele gesprekken, groepsgesprekken en kerkdiensten/vieringen.

Ook als je ambulant in behandeling bent, ben je welkom voor een open gesprek, een rustmoment, een viering of gespreksgroep.

De gesprekken zijn altijd vertrouwelijk.

 

Evenementen

okt 2019
MaDiWoDoVrZaZo
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Lees meer in het archief