Openingstijden
Donderdag van 9:00 tot 12:30 uur.
Over ons
Huiskamer Het Dommelhuis, Son en Breugel
Een plek waar ontmoeting, gezelligheid en verbinding centraal staan.
Op zoek naar een fijne plek waar je jezelf kunt zijn, nieuwe mensen kunt ontmoeten en samen kunt genieten van gezellige momenten? Dan ben je bij Huiskamer Het Dommelhuis aan het juiste adres!
In onze huiskamer draait alles om samen zijn, verbinding maken en jezelf welkom voelen. Of je nu zin hebt in een gezellig praatje, samen iets wilt ondernemen of gewoon even wilt genieten van een kopje koffie in goed gezelschap: er is altijd ruimte voor jou. Iedere week ontmoeten inwoners van Son en Breugel elkaar in een warme, ontspannen en huiselijke sfeer. Iedereen is welkom, met of zonder indicatie. Je hoeft niets te kunnen of te presteren. Je mag gewoon jezelf zijn.
Wat kun je doen in onze huiskamer?
Er is volop ruimte voor gezelligheid, ontspanning, creativiteit en leuke activiteiten, zoals:
- Nieuwe mensen leren kennen en ervaringen delen
- Gezellige bord- en gezelschapsspellen spelen
- Samen puzzelen
- Gesprekken voeren met gesprekskaarten of de Kletspot
- Creatief bezig zijn
- Meedoen aan seizoensactiviteiten, bijvoorbeeld rondom Kerstmis en andere feestdagen
Met de Kletspot en gesprekskaarten ontstaan vaak de leukste gesprekken. Soms luchtig en vol humor, soms persoonlijk en verdiepend. Een mooie manier om elkaar beter te leren kennen en nieuwe verbindingen te maken.
Een plek waar iedereen ertoe doet
Wat onze huiskamer bijzonder maakt, zijn de mensen. Iedereen brengt zijn eigen verhaal, interesses en talenten mee. We luisteren naar elkaar, tonen oprechte belangstelling en zorgen samen voor een fijne sfeer waarin iedereen zich gezien en gehoord voelt. Of je nu graag actief meedoet, nieuwe contacten wilt leggen of gewoon behoefte hebt aan wat gezelligheid: bij Het Dommelhuis is er een plekje voor jou.
Schuif gezellig aan!
Je hoeft niemand te kennen om je welkom te voelen. Kom gerust eens langs, maak kennis met onze huiskamer en ontdek hoe fijn het is om samen te komen.
Niets moet, veel mag!